Keď sa stretne odpadový materiál s tým luxusným.

Konope vypestované a tkané na Slovensku staré niekoľko rokov, vintage bavlna, ale aj novodobé materiály s puncom luxusu sa stretávajú v jarnej kolekcii Vivien Mihalish v prírodných odtieňoch, od bielej cez smotanovú až po ružový nádych.

Nájdete v nej modely šiat pre bežné nosenie, slávnostnejšie príležitosti i svadobné šaty. Kolekcia tiež obsahuje doplnky v podobe tašiek. 

 

 

Pevné, no priedušné konope dokonale tvaruje krivky vďaka korzetovému živôtiku, sukňa si drží svoju sošnosť a áčkový charakter...

...možno stylovať s blúzkou či bez, k neutrálnej farebnosti sa dokonale hodí drobný tlačený a žakárový vzorček, ktorý ma na svedomí vintage bavlna. 

 

 

 

Tancovanie a ľahkosť hodvábu vyjadrená šatami s polkruhovou sukňou a poriadne riasenými rukávmi. 

 

 

Konope v elegantnom kontexte? Tieto šaty vám to predvedú vďaka tvarovanému korzetovému vršku, sukni s odševkami a našitými kvietkami z vintage krajky. 

 

 

Rustikálna romantika alebo šaty zo zmesi prírodných materiálov ako sú viskóza, ľan a bavlna s madeirovým vzorom. Ťažká točivá sukňa bola vytvorená pre všetky letné tance. 

 

 

 

Sako z konope podšité bavlneným saténom, na ktorom rozkvitli tri kvietky. Mestská elegancia spojená s romantickým akcentom v prírodnom prevedení. 

 

 

Do čoho dať každodenný nákup? Alebo potrebné veci? Do nákupnej tašky so zapletenými rúčkami. Skvelo zladiteľná s espadrillkami, veľkým klobúkom, ale i lodičkami. 

 

 

 

Volánikový dekor ľahučkých bavlnených šiat je letným atribútom, ktorý nepotrebuje žiadne šperky. Nežnosť "rozbite" rustikálnou taškou, do ktorej zmestíte celý svoj svet. Môžete si ju želať s ručne vyšívaným logom Vivien Mihalish, pokiaľ túto značku ľúbite, alebo aj bez neho. 

 

 

Bodkovaný vodopád tylu na púdrovo ružovom podklade. 

 

 

 

Vintage krajka s kvetovaným motívom, s podkladom púdrovej ružovej - romantika v mini verzii.

 

 

Komfortnosť a elegancia v jedných šatách s rafinovaným dezénom - striedanie priesvitných a pevných prúžkov. Elastický pás môžete stylovať s koženým opaskom.

 

 

Vrstvenie kabeliek je praktickou i estetickou záležitosťou - v malej drobnosti, ktoré treba mať vždy po ruke a vo veľkej všetko ostatné. 

 

 

Kvety, kvety, kvety a nenápadný lesk splývavej podkladovej viskózy. Zatočte sa. 

 

 

Upcyklácia otvára dvere kreativite i novým kombináciám. Dve krepové vintage bavlny v jedných šatách s riasenou sukňou a puffy rukávmi. 

 

 

 

Našľahaný hodvábno-bavlnený voál podšitý chladivým a príjemným tencelom pre totálne rozmaznanie pokožky. Ak ste sa rozhodli pre spontánnu svadbu, tieto šaty sú tým pravým. Vynosíte ich totiž aj po svadbe. Pre celoživotný sľub plný lásky, pre tancovanie v daždi, pre prechádzky naboso po pláži, pre nočné rande....